עורך טקסי חתונה

החלטתם להינשא, ובחרתם לעשות אירוע חתונה שלא דרך הרבנות.
אתם רוצים אירוע מיוחד, שוויוני, חילוני ואלטרנטיבי, שיכבד את האורחים וגם שיהיה נאמן לסגנון האותנטי והמקורי שלכם.

לטקס שבו אתם מתחייבים אחד לשנייה מול כולם, חשוב לבחור עורך טקסים נכון. עורך שינהל את הטקס הכי משמעותי באירוע בצורה מקצועית וקלילה, מכבדת ורעננה, מצחיקה ומרגשת.

והכי כיף? הטקס יהיה מצחיק, כי ישולב בו סטנד אפ שייכתב במיוחד עליכם ועבורכם.
טל סולומון הקומיקאי והסטנדאפיסט המוכר לכם ממגוון תכניות טלוויזיה כמו "מחוץ לחוק", "קומדי בר", הסרטונים הויראלים שיצר, ומ-10 שנות הופעות ב"קאמל קומדי קלאב", "סטנד אפ פקטורי" וברחבי הארץ.

טל עורך טקסי חתונה חילוניים (בעברית או באנגלית), שבהם הוא בונה יחד אתכם, הזוג, טקס מיוחד ואישי, בהתאם להעדפות שלכם. ניתן לכל אחד את המקום לדבר, ונוסיף אלמנטים שונים שעבורכם מסמלים הכי טוב את מיסוד הקשר.

גלי ויובל - 24.10.21
טל היה מעולה! הוא הנחה את הטקס חופה בצורה מצחיקה, זורמת ומרגשת. מאוד נהנינו מהמקצועיות שלו, מצורת ההגשה, ובכלל שהוא בן אדם כל כך נחמד ומקסים. הייתה חתונה מופלאה, וטל לקח חלק גדול בלגרום לה להיות כזאת 😁 תודה מכל הלב טל! אהבנו מאוד שהוא שלח לנו קודם את התסריט לסטנדאפ! ידענו בדיוק מה הולך להיות 😁 אהבנו גם שהוא היה סופר מצחיק! הוא לקח את הסיפורים שלנו ואמר אותם בצורה הכי משעשעת ונכונה. פשוט תותח
ליהי ודנה - 28.10.21
בהתחלה נפגשנו לראיון, טל הוביל את הראיון עם שאלות. דיברנו, סיפרנו על הזוגיות, על איך הכרנו, מה אוהבות אחת אצל השניה, וצחקנו הרבה:) שבועיים לפני החתונה מילאנו שאלון שבעצם מתמצת את הראיון עצמו. ואז הגענו לטקס עצמו, טל בא באנרגיות מטורפות והעיף את הקהל מצחוק ומרגש.
טל ואורי - 11.10.21
לאחר שהחלטנו שאת טקס החופה שלנו אנחנו רוצים לעשות בצורה טיפה שונה וקלילה הגענו לטל. לאחר פגישת זום נעימה וזורמת הבנו שפנינו לבנאדם הנכון! מעבר לעמידה בלוחות זמנים ושיתוף שלנו בתהליך הוא גרם לטקס אכן להיות קליל, מצחיק, מרגש וגרף ים של מחמאות לאחר מכן מצד האורחים. ממליצים עליו בחום
יובל וג'ני - 22.9.21
היי טל, רצינו להגיד לך תודה רבה רבה 🙏🙏🙏 קיבלנו המון מחמאות על הטקס, שהיה שונה ומצחיק ממש!! ממש שמחים שבחרנו בך לחתן אותנו ולא בחבר היקר יותר 😉
רותם ונמרוד - 26.8.21
טל היה מהמם מהרגע הראשון שפניתי אליו! ביקשנו טקס קליל קצר ומצחיק והוא קלע בול למה שביקשנו (וכמובן שהיה מצחיק יותר ממה שחשבנו) שזה באמת הכי הכי חשוב. מאוד ממליצים להיפגש עם טל ולהכיר אותו, בטוחים שלא תתאכזבו 🧡
קטיה ודימה - 15.7.21
היתה שיחה קלה בטלפון, טל היה מאוד נחמד ונתן תחושת ביטחון. יש לו חוש הומור שהתאים לנו, הקרין ביטחון עצמי שמאוד עזר, תודה תודה תודה. תותח שיודעה את העבודה!
צור קשר
התקשרו עכשיו ונדבר על האירוע המיוחד שלכם
מאושר ע"י ארגון טקסים
סרטונים והמלצות

ליהי ודנה - 28.10.21

בהתחלה נפגשנו לראיון, טל הוביל את הראיון עם שאלות. דיברנו, סיפרנו על הזוגיות, על איך הכרנו, מה אוהבות אחת אצל השניה, וצחקנו הרבה:) שבועיים לפני החתונה מילאנו שאלון שבעצם מתמצת את הראיון עצמו. ואז הגענו לטקס עצמו, טל בא באנרגיות מטורפות והעיף את הקהל מצחוק ומרגש.

גלי ויובל - 24.10.21

טל היה מעולה! הוא הנחה את הטקס חופה בצורה מצחיקה, זורמת ומרגשת. מאוד נהנינו מהמקצועיות שלו, מצורת ההגשה, ובכלל שהוא בן אדם כל כך נחמד ומקסים. הייתה חתונה מופלאה, וטל לקח חלק גדול בלגרום לה להיות כזאת 😁 תודה מכל הלב טל! אהבנו מאוד שהוא שלח לנו קודם את התסריט לסטנדאפ! ידענו בדיוק מה הולך להיות 😁 אהבנו גם שהוא היה סופר מצחיק! הוא לקח את הסיפורים שלנו ואמר אותם בצורה הכי משעשעת ונכונה. פשוט תותח!

טל ואורי - 11.10.21

לאחר שהחלטנו שאת טקס החופה שלנו אנחנו רוצים לעשות בצורה טיפה שונה וקלילה הגענו לטל. לאחר פגישת זום נעימה וזורמת הבנו שפנינו לבנאדם הנכון! מעבר לעמידה בלוחות זמנים ושיתוף שלנו בתהליך הוא גרם לטקס אכן להיות קליל, מצחיק, מרגש וגרף ים של מחמאות לאחר מכן מצד האורחים. ממליצים עליו בחום!

קרן ורון - 23.9.21

טל ערך את טקס החתונה שלי ושל קרן ועשה זאת בצורה נפלאה. למרות לוח הזמנים הצפוף שהיינו צריכים לעמוד בו הספקנו להיפגש להיכרות, לעבור על החומרים לאחר שהוא כתב אותם ולהעיר הערות עד לגרסה הסופית שהיינו מרוצים איתה. טל נענה לדרישות הספציפיות שהיו לנו ביחס לאופן עריכת הטקס ומה שחשוב לנו שיכלול, אפילו שהדרישות שלנו לא היו מה שהוא התרגל לבצע, והכל בצורה נעימה ומאפשרת. לבסוף, טקס החתונה היה מבדר ומרגש, מעניין ומצחיק, קליל ולמעשה כל מה שרצינו שיהיה. קיבלנו הרבה מאוד פידבקים חיוביים על הטקס שאנשים מאוד נהנו ויזכרו את החופה הזו במיוחד. אהבנו שלמרות לוח הזמנים הצפוף שהיה לנו (כשבוע), הספקנו לעשות הכל ולא הרגשנו שאנחנו מתפשרים על התוצאה הסופית וטל עשה זאת בצורה נעימה, חיובית ונענה לכל דרישותינו. הטיפ שלי, להרגיש בנוח עם הטקס שאתם מעוניינים לבצע ולא לוותר על מרכיבים שהייתם רוצים לכלול או להסיר. זה האירוע שלכם!

יובל וג'ני - 22.9.21

היי טל, רצינו להגיד לך תודה רבה רבה 🙏🙏🙏 קיבלנו המון מחמאות על הטקס, שהיה שונה ומצחיק ממש!! ממש שמחים שבחרנו בך לחתן אותנו ולא בחבר היקר יותר 😉

רותם ונמרוד - 26.8.21

טל היה מהמם מהרגע הראשון שפניתי אליו! ביקשנו טקס קליל קצר ומצחיק והוא קלע בול למה שביקשנו (וכמובן שהיה מצחיק יותר ממה שחשבנו) שזה באמת הכי הכי חשוב. מאוד ממליצים להיפגש עם טל ולהכיר אותו, בטוחים שלא תתאכזבו 🧡

קטיה ודימה - 15.7.21

היתה שיחה קלה בטלפון, טל היה מאוד נחמד ונתן תחושת ביטחון. יש לו חוש הומור שהתאים לנו, הקרין ביטחון עצמי שמאוד עזר, תודה תודה תודה. תותח שיודעה את העבודה!

ערן ובת אל - 28.6.21

הייתה חוויה מדימה, טל למד עלינו את כל הפרטים הרלוונטים. החופה הייתה קלילה, מצחיקה ואיכותית. גם האורחים בחתונה ממש התלהבו ולא הפסיקו להחמיא. הטקס והפגישה לפני עם טל היו באנרגיות ממש טובות. הרגשנו שאנחנו בידיים טובות.

דרינה ומקס - 23.6.21

טל ניפגש איתנו כחודש וחצי לפני הטקס בארץ, שאל והתעניין בנו על מנת לקבל את כל הפרטים ולדעת אלינו באופן שיוכל לרשום עלינו כאילו החבר הכי טוב. הקדיש תשומת לב לפרטים שנאמר לו לא להוסיף לטקסט. הגיע בזמן לאירוע והצחיק את כל האורחים (:

ליאור ואופיר - 11.6.21

טל חיתן אותנו בחתונת שישי כי כבר הייתה לנו חופה בחמישי. טל היה שנון וקורע ואין מישהו שלא החמיא לנו על החופה. טל הצליח לספר עלינו בדיחות וסיפורים שאנשים בקהל התחברו אליהם מאוד.

ספיר ואיליה - 20.5.21

התחתנו חתונה אזרחית ולא רצינו רב רפורמי רצינו משו מיוחד וקראנו ביקורות מאוד טובות אז החלטנו להפגש עם טל. הפגישה הייתה כל כך כיפית, הקשיב לנו שאל שאלות לעניין. טל פגע בול, קראנו את הטקסט לםני החתונה ופשוט נשפכנו מצחוק. כל האורחים ממש נהנו ואמרו שאין ספק שזה מיוחד ולא משעמם. אז תודה לך טל על הכל❤

מור ויועד - 4.5.21

היה מצחיק בטירוף וקולע בול לכל הנקודות שיש. לקחת את טל! עדיף ממש במקום רב. אפילו להתחת עם רב רק עם ההורים בלי קשר לקורונה ולאירוע להביא את טל! כל האורחים עפו על זה ונהנו מאוד.

יואב ושני - 23.4.21

קודם כל, הטקס היה מדהים. הפידבקים היו אדירים (כולל מצד דתיים שהתלהבו עד השמיים, למרות שהטקס לא כלל אף סממן של חתונה דתית (חוץ משבירת כוס)), וטל באמת היה קורע מצחוק. קשה לפספס את זה שטל יודע מה הוא עושה, ומכיר כבר את תהליך העבודה שלו עם הטקסים האלה, כך שגם כשלא ידענו מה יהיה בסופו של דבר, זה הרגיש שהתהליך עובד. כשתקבלו את הטקסט של הטקס מטל, קחו בחשבון שבמציאות זה יהיה אחר לגמרי: טון הדיבור של טל, הזרימה שלו עם הערות ותגובות של הקהל ושלכם, ישדרגו את זה פי מאה. סמכו על טל. הוא יודע מה הוא עושה 😉

גיא ודיה - 26.3.21

מהפגישה הראשונה ועד החופה, מרגישים שטל יודע מה הוא עושה! טל היה מאוד קשוב לבקשות ולרצונות שלנו בכתיבת הטקס וקיבלנו המון מחמאות גם על תוכן הטקס (שטל כתב) וגם על אופן ההנחיה.

12.3.21 - יעל ועידו

טל היה מעולה! ביצענו חופה רגילה (עם רב) למשפחה ולאחר מכן קיימו טקס חופה נוסף לחברים אותו הנחה טל. היה כיף לעבוד עם טל שהיה מאוד סבלני וגמיש לכל בקשה ושינוי שביקשנו להכניס ע"מ שהחופה תהיה בדיוק כמו שאנחנו רצינו. כבר מעבודת ההכנה לחופה ועד לרגע עצמו שהיה מדהים, טל השקיע ועשה עבודה מקדימה מצויינת והיה כוכב ברגע עצמו. כל האורחים נתנו לנו פידבקים מצויינים לגביו והחופה היתה מצחיקה מאוד! אהבתי את עבודת ההכנה שטל עשה, הורגש שנעשתה עבודה מקצועית. היה פשוט מדהים! לא לשכוח לקחת את האירוע בקלות ובהומור (טל בהחלט עזר בזה 🙂

רזי ורון - 29.10.20

טל הוא מדהים, בעל יכולת להנעים ולהצחיק בכל סיטואציה. טל חיתן אותי ואת רז והיה פשוט מדהים.. מהכניסה לחופה ועד היציאה. טל במשך כל ההליך (כולל התקופה שהחתונה נדחתה בלי סוף בגלל הקורונה) היה שם בשבילנו, הקשיב, נתן את דעתו ועזר לנו להקליל את הכל. אם אתחתן שוב, קל שטל יהיה הרב שלי 😉 בחור מצחיק ושנון. איך שהוא כתב את הטקסט עלינו - הרגיש כאילו הוא מכיר אותנו שנים!!

דנה ואליאב - 2.7.20

קצת לפני אירוע החתונה שלנו חיפשנו מישהו שיערוך את טקס החופה, בתקופת הקורונה, במחשבה שיהיה שונה מיוחד מצחיק ומשעשע. הגענו לטל דרך האתר שלו, ומאותו רגע ידענו שאנחנו בידיים טובות. תוך זמן קצר קבענו פגישה ותיכננו איך יתקיים הטקס. עם שאלות מכוונות הרבה צחוק והיכרות הצלחנו להעביר לטל את הסיפור שלנו וקצת מחיינו. טל היה זמין לכל עניין שצץ בדרך. ביום החתונה לאחר הטקס כולם היו מרוצים, הטקס עבר בצורה חלקה ומצחיקה. כל האורחים והאורחות הביעו תגובות אוהדות על ההנחיה ועל המקוריות. אנו ממליצים בחום על טל סולומון :))

הדר וליאור - 21.6.20

חיפשנו הרבה אחר משהו שיעביר לנו את טקס החופה בצורה מעניינת וחוויתית וטל לגמרי עמד בכל הציפיות. היה לנו מפגש עם טל וכבר היתה אווירה מעולה. טל למד להכיר אותנו וגם ענינו על שאלון שהכין ומזה הרכיב לנו טקס מצחיק, כיפי וקליל. קיבלנו המון מחמאות מהאורחים, טל העביר הכל בצורה מצחיקה ומותאמת אלינו. ממליצים לכל מי שמחפש חופה מיוחדת במינה ומצחיקה כמובן:)

אלינה וטימור - 1.3.20

טל אתה פשוט מהמם. לא טעינו כשפנינו אליך. קיבלנו מחמאות מטורפות. אף אחד לא ציפה לחופה כזו מיוחדת. אוהבים אותך

יוסי ומיתר - 6.12.19

רצינו טקס קליל ומצחיק, השקענו הרבה מחשבה בבחירת מנהל הטקס. טל ללא ספק היה הבחירה הנכונה! הוא יצר עבורינו טקס כיפי ומצחיק, קיבלנו מלא תגובות טובות מהאורחים! תודה רבה לטל על טקס בלתי נשכח (: טל ממש לקח את הזמן הדרוש להכיר אותנו אישית לחוד וביחד כזוג, וקיבלנו טקס שמותאם לנו אישית ברמה הכי גבוהה, והכל בהומור המשובח שלו (: לא להתלבט לשניה, אין על טל!!

איגור ופאולינה - 11.11.19

תודה ענקית ענקית ענקייתתתת לסטנדפיסט / מנחה החתונה שלנו הכי נדיר שיש!!!!! אנשים אמרו דברים מטורפים כמה שהם נהנו מהחוויה ושהם גם רוצים אותך בחתונה שלהם 😜 אז אני מקווה שגם אתה נהנת ושיצא לך לאכול ולשתות קצת ותודה רבה רבה שהיית שם איתנו ברגע הזה ❤❤❤ היה מצחיקקקק זה רק עזר לצאת מהלחץץ רציתי בהתחלה להביא פתק ממש ארוך עד הרצפה שיתאים למילים שאמרת על זה שאני מדברת הרבה (מה שנכון) חחחח להפתיע אותך 😁 אבל לא הספקתי שוב תודה! ונתראה בשמחות

קוסטיה וליאן - 10.10.19

אז מתברר שלוקח לנו פחות זמן להחליט להתחתן ולארגן אירוע מאשר לכתוב פוסט תודה לטל 😊 בלעדי טל סלומון האירוע שלנו לא היה כזה בלתי נשכח. הבדיחות שלו מהטקס מלוות אותנו עד היום ואין שבוע שאנחנו שלא נזכרים בבדיחות מהטקס 😊 טל הפך לנו לא רק את הטקס של האירוע למיוחד אלא גם את המשך הזוגיות וחיי הנישואין ליותר מצחיקים 😊 מהמפגש הראשון עם טל התרשמנו שהוא הגיע להקשיב לנו, לרצונות ולבקשות שלנו, לדרך בא אנו היינו רוצים שיתקיים טקס הנישואין. בהתחשב בבקשותינו טל הפך אתהאירוע ללא ספק יותר טוב ומצחיק ממה שיכלנו לדמיין. הטקס היה איכותי, מכבד וקורע מצחוק! האורחים לא זזו מהחופה ונהנו מכל רגע בטקס, שהיה להם לחוויה שהם לא חוו עד אותו יום. טל הצליח להפוך את החוויות שלנו מהיום יום לטקס קורע מצחוק! טל הקשיב והתייחס לבקשות שלנו וגרם לטקס להיות מצד אחד מצחיק מאוד ויחד עם זאת מכבד את כל האורחים ואותנו! לגבי המחיר: הוגן ושווה כל שקל. קחו את טל 🙂 ופשוט ספרו לו אם יש לכם בקשות ותסמכו עליו!

רונית ויוני - 3.9.19

אל טל הגענו דרך חיפוש בגוגל של מחתן ומכיוון שהכרנו ואהבנו את ההומור שלו עוד מלפני, החלטנו לנסות. השלב הראשון הוא פגישה לא מחייבת בבית קפה, הייתה פגישה נחמדה מאוד בה טל למעשה הכיר אותנו על מנת להתאים את הטקס ספציפית אלינו וביחד התאמנו בקווים כלליים את מבנה הטקס. בנוסף לפגישה שלחנו לו מענה על שאלות על מנת לספק לו כמה שיותר חומר. הטקס נבנה בשיתוף מלא איתנו, מה שהופך אותו לאישי יותר ולא חלק מפס ייצור. טל ייעץ לנו בתהליך, המליץ להכניס נדרים (החלק של טל מצחיק, החלק שלנו של הנדרים מרגש - השילוב יצר טקס מיוחד), היה קשוב לצרכים שלנו כשרצינו להכניס כתובה חילונית (ואף הקריא אותה לקהל עם הקול הרדיופוני שלו..). חשוב לציין שהכל בוצע בטוב טעם, טקס מאוד מכבד ומבדר. קיבלנו ביקורות חיוביות מהאורחים שלנו. אהבנו שהוא לקח דברים אישיים והפך אותם למצחיקים גלובלית (הפך מהומור פרטי למשהו שכל אחד יכול להזדהות איתו).

מיכל ותומר - 21.6.19

רצינו טקס שונה (בלי רבנות) וטל היה הבחירה הראשונה שלנו, מהרגע הראשון שנפגשנו ועד לרגע סיום הקטס טל היה שם!! החיבור איתנו הנחת והנועם שלו פשוט הקסימו אותנו ולאחר הטקס גם את כל האורחים שעד היום לא מפסיקים לשבח ולהתלהב מהרעיון הדרך והיופי. מעבר למופע סטנדאפ של טל הוא נותן משקל וזמן להחלפת נדרים בין בני הזוג שלדעת רבים הרבה יותר מרגש ואמיתי מעוד כמה ברכות בארמית (לא מזלזל לרגע בדת) אנחנו פחות מתחברים ורצינו שהטקס שלנו ישקף את מי שאנחנו. טל סולומון אלוף!!! לרגע אחד לא הצטערנו על הבחירה בו .ממליץ בחום ומכל הלב לבחור בו. מהרגע הראשון היה חיבור. טל איש נעים כל כך ומצחיק . אהבנו את זה שטל כותב ומגיש טקס לפי מה שאנחנו רוצים ומי שאנחנו , והכל בהומור. לכל מי שרוצה טקס אחר מהרבנות , פשוט להיפגש עם טל (דרך אגב הפגישה הראשונה לא מחייבת) ופשוט להכיר את הבנאדם.

נטע וניב - 2.6.19

פשוט ואוווו, אחת הבחירות הכי חכמות וטובות שעשינו, החופה עשתה עבורנו את החתונה!! מיוחדת, שונה וכיפית - ממליצים בחום למי שמחפש לעשות טקס קצת אחר ואוהב הומור. מאוד אהבנו את היכולת של טל להקשיב ולשלב ברגישות, הומור וקלילות את כל חלקי המידע שנתנו לו וליצור טקס מרגש, אישי, מצחיק ומכבד, אנחנו נהנינו מאוד וגם האורחים עפו על החופה 🙂 כדאי לשתף עם טל כל מה שיכול לעזור לו להכיר אותכם טוב יותר בלי לסנן הוא כבר ידע במה להשתמש ואיך.

שקד וקיילן - 25.10.18

טל התחיל איתנו את הדרך חודשים לפני החתונה ותמיד היה נעים ומזמין. הטקס היה ברובו באנגלית והידע השוטף בשפת האנגלית תרם המון! הטקסט היה מצחיק, מרגש ובול כמו שדמיינו! אם אתם מחפשים טקס שונה ומיוחד טל הוא הבחור !! תודה לך טל, אם היינו צריכים לבחור שוב, היינו בוחרים בך!

שני ועידו - 16.10.18

טל היה מושלם!! התקשרנו אליו בדקה ה -90 והוא עשה הכל כדי שנהיה מרוצים אחרי פגישה של שעה ושאלון קצר טל כתב טקסט מצחיק, שנון ומכבד!! קיבלנו מהאורחים שלנו פידבק מאוד חיובי על כמה שהטקסט היה קליל ומאוד "אנחנו" ועל כמה שטל היה מצחיק, קצר ולעניין! 🙂

גיא ודנה - 7.10.18

טל היה מדהים! כתב וערך את החופה שלנו בצורה קלילה, מצחיקה ובאווירה טובה- בדיוק כמו שרצינו! לגמרי השאיר את הפוקוס עלינו ועל הטקס שלנו. גם לפני החתונה היה קשוב והתגמש בהתאם לרצונות שלנו בקיצור- טל היה מושלם! מומלץ בחום!

גיא וליעוז - 10.9.18

כתיבה מדהימה, אחרי שיחה בת חצי שעה ושאלון קצר- נראה כאילו אנחנו מכירים שנים, טקסט מצחיק ומדוייק! הנחיית הטקס הייתה בהתאם מוחלט לבקשתנו. מומלץ בחום!!!!!