כמה עולה חתונה?

כמה עולה חתונה?

חתונה היא עניין יקר, את זה יודע כל מי שמתחיל לעשות את הבירורים והתכנונים לגביה, אבל יש טווח מחירים וכל נותן שירות לוקח בהתאם לוותק שלו ולביקוש שלו כמו גם לתקופה בשנה שבה אמורה להתקיים החתונה.
אבל חתונה היא אחד האירועים המשמעותיים והיא קורית פעם בחיים (או לפחות אמורה להיות כזו) ולאירוע כזה רבים מוכנים לשלם המון כסף. כמה עולה חתונה? בדרך כלל כמה מאות אלפי שקלים כשהטווח הוא בין 100,000 ל-400,000 לכמות ממוצעת של 400 מוזמנים. אבל ממה מורכב טווח המחירים הזה? הנה קצת מידע על הספקים השונים והערכת המחירים שלהם.

לפני הכול – האולם\גן אירועים

מחיר האולם או גן האירועים נגזר ממחיר המנה. לפני שתסגרו עם הספקים השונים כמו צלם, מעצבת, סטנדאפיסט או כל אטרקציה אחרת תצטרכו לסגור על מקום. טווח המחירים נע במרכז הארץ בין 300 ₪ ל-500 ₪ למנה ואם תדרימו או תצפינו, הוא ירד ל-150 ₪ עד 250 ₪. השיקולים סביב המיקום יהיו מן הסתם מקום המגורים שלכם, מאיפה מגיעים רוב המוזמנים שלכם וכמובן עלויות.

שירותי צילום

אי אפשר להתחתן בלי שתהיה מזכרת איכותית לילדים ולנכדים ובחירת שירותי הצילום חשובה מאוד. שירותי צילום כוללים בבסיסם צלם סטילס ווידאו וטווח המחירים הוא נגזרת של כמות הצלמים, תוספות כמו מצלמות רחף, צילומי טראש דה דרס, כמות אלבומים, הגדלות ואפשרויות נוספות. הטווח בשירותי הצילום הוא בין 5,000 ₪ ל-20,000 ₪.

תקליטן\להקה

התקליטן או הלהקה יהיו אחראיים שהאירוע יהיה שמח וגם כאן, יש קשת רחבה בטווח המחירים. אם אתם מחפשים תקליטן הוא יעלה לכם בין 5,000 ₪ ל-15,000 ₪ (תלוי מה הניסיון שלו, האם הוא מוכר וכו') ולהקה תעלה לכם בין 5,000 ₪ ל-20,000 ₪.

סטנדאפיסט

פה אנחנו כבר נכנסים לאטרקציות. אם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה מיוחד ולא שגרתי, ובעיקר כזה שיגרום למוזמנים שלכם לכאב בטן (אבל חיובי) אין כמו סטנדאפיסט לאירוע ויש סטנדאפיסטים שגם עורכים טקס חתונה חילוני. מה יהיה טווח המחירים של סטנדאפיסט? בין 1,000 ₪ ל-5,000 ₪ לאירוע.

אטרקציות נוספות

• צלם מגנטים – רוצים שהמוזמנים שלכם ייקחו איתם הביתה מזכרת כיפית? צילום מגנטים יכול לעשות את זה מצוין. כמה הוא יעלה? בין 600 ₪ ל-1,300 ₪ תלוי אם יש או אין הגבלת מגנטים.
• בלוקי עץ – עוד אופציה למזכרת מדהימה. מדובר על תמונות איכותיות שמודפסות על בלוקים עבים מעץ שתמיד יהיה איפה להציב בבית.
• דוכן מתוקים – יש שלל מתוקים\קינוחים שיכולים להיות בדוכן כזה וסוכר תמיד יוסיף לאווירה השמחה. אלו יכולות להיות עוגות מוס, סוכריות, ממתקי גומי, מפל שוקולד ומה לא… כמה יעלה דוכן כזה? בין 500 ₪ ל-1500 ₪ בדרך כלל.
• מראת סלפי – הסלפי נכנס בגדול גם לעולם החתונות והאירועים ומראה כזו היא עמדה שבה עומדים לבד או עם חברים\בני משפחה ומקבלים מזכרת מהאירוע בצורת תמונת סלפי. כמה? סביב ה-1,300 ₪.

שמלת כלה

יש לא מעט בנות שמדמיינות את עצמן בשמלת כלה כבר מהילדות והן יודעות בדיוק מה הן רוצות ואיך הן ייראו. אבל אז מגיע הרגע בו צריך גם לשלם על שמלה כזו ואז לא פעם צריך להתפשר כי טווח המחירים פה הוא עצום. כמה עצום? הוא נע בין 3,000 ₪ ל-50,000 ₪ וזה תלוי אם מדובר על השכרה או קנייה, מי היא התופרת ועד כמה היא מוכרת, האם מדובר על שמלה אחת או על כמה שמלות שיוחלפו במהלך האירוע…

חליפת חתן

עם כל הכבוד לכלה ולהופעה שלה בחתונה (ויש הרבה כבוד) גם החתן אמור להיראות במיטבו וזה אומר חליפה מחויטת, כזו שתשב עליו בול. יש גם את כל מה שמסביב כמו חולצה, מכנסיים, ג'קט, נעליים, פפיון וחגורה וטווח המחירים של כל אלו יהיה בין 1,000 ₪ ל-20,000 ₪.
יש אין סוף נותני שירות לאירועים ובמיוחד לחתונות ונגענו רק בכמה מהם. מה שחשוב הוא מצד אחד לא "לפשוט את הרגל" אחרי חתונה יוקרתית כשאין לה באמת כיסוי אבל מצד שני, לזכור שזה אירוע משמעותית וכן, צריך להשקיע בו לא מעט כסף.

העיקר שיהיה במזל טוב!

עורך טקס חתונה

שיתוף:

תנאי שימוש
תנאי שימוש באתר "טל סולומון – סטנד אפ www.talsolomon.com"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
 1. קדימון

  אתר "טל סולומון – סטנד אפ" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (אתר הסטנד אפ הרשמי של טל סולומון) ייצוגי עבור "טל סולומון – סטנד אפ" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "טל סולומון – סטנד אפ".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "טל סולומון – סטנד אפ".

 5. צירוף לדיוור לקבלת פרסומים

  גולש באינטרנט הפונה באמצעות טפסי הקשר, מקבל בכך על עצמו את כללי סעיף זה לקבלת פרסומים. ההצטרפות לדיוור הינה חינם וכל אדם זכאי להצטרף לקהל המקבל פרסומים. כל פרטיכם יהוו קניינו ואנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, אלא בהתאם להוראות כל דין.

  ברישום לדיוור נותן הגולש באתר את הסכמתו לשימוש בפרטיו כאמור לעיל וכן, בהסכמתו וברישום פרטיו, מבקש להצטרף למאגר מכותבינו לצורך קבלת דיוור לכתובת המייל ולטלפון הנייד שלו – דיוור אשר יישלח מדי פעם על ידינו.

  הסרה מהדיוור ניתן לבצע באופן אוטומטי באמצעות הקישור להסרה המצורף לכל פרסום.

  בהצטרפותו לדיוור, מסכים הגולש באתר כי מידע ו/או הטבות שיקבל מהאתר, לרבות פרטיו האישיים, יוחזקו במאגר מידע וכי ייעשה במידע זה שימוש עפ"י שיקול דעתנו ובהתאם להוראות כל דין.

  הנך מסכים לשימוש האמור במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיותך ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

  הנך רשאי לבטל את הסכמתך זו על ידי מתן הודעה בכתב על כך. במקרה של ביטול הסכמתך כאמור כאן, תוסר ממאגר המידע.

  אנו רשאים לא לאשר הצטרפות אדם לדיוור מהאתר, בהתאם לשיקול דעתנו ובלא שתהיה עלינו חובה לנמק את סיבת הסירוב.

  הנך אחראי לדווח לנו בדבר שינויים שיחולו בפרטיך האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמך.

  אנו לא נהיה אחראים לאי קבלת הטבה ו/או דיוור ו/או כל דבר בקשר עם האתר, בגין אי עדכון פרטיך האישיים.

  אנו רשאים להחליט בכל עת על הפסקת פעילות האתר.

  שמורה לנו הזכות להפסיק את חברותו של חבר/ה ברשימת הדיוור לפי שיקול דעתנו ומבלי צורך לנמק.

  אנו רשאים לחסום חבר באתר בכל מקרה בו לדעתה נעשה שימוש לרעה על ידו.

  כל חבר/ה זכאי להפסיק את חברותו באתר באמצעות הודעה בכתב, או ע"י מכתב בדואר רשום.

  החבר/ה יגרע מרשימת הדיוור במהלך 60 ימים ממועד קבלת ההודעה במשרדינו.

  אנו רשאים לשנות בכל עת ומפעם לפעם את הוראות התקנון או כל חלק מהן, כפי שנמצא לנכון ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי, מבלי להודיע על כך מראש.

  מתן מידע לחברי האתר כמפורט בתקנון זה הינן בכפוף לפעילות תקינה של מערכות התפעול והמחשוב שלנו.

  במידה ויחולו תקלות אשר ימנעו באופן זמני מתן מידע חברי האתר כאמור לעיל, נפעל לטיפול בהם בהקדם ולא יהיו לחברי האתר טענות או תביעות כנגדנו בשל אי מתן המידע בתקופת התקלות והטיפול בהן.

  גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.