טקס חתונה אלטרנטיבי – להתחתן בדרך שלכם

טקס חתונה אלטרנטיבי – להתחתן בדרך שלכם

החוק במדינת ישראל מאפשר עריכת טקסי נישואין לזוגות יהודיים רק על ידי הרבנות. מה זה אומר? זה אומר שמי שיישלח אליכם יהיה רב מטעם הרבנות, וזה אומר עוד כל מיני אלמנטים מוכתבים מראש שחייבים להיכלל בטקס וסביבו – הרשמה ברבנות, הוצאת תעודת רווקות, במקרים מסוימים יש צורך להוכיח יהדות, טבילה במקווה, הדרכת כלות ועוד דברים שצריך לעשות כדי לעמוד בחוקים ובכללים שקבעה הרבנות.
אם אתם מחפשים טקס כזה, מצוין. שיהיה לכם המון מזל טוב וחיים מאושרים ביחד. אבל יכול מאוד להיות שאתם אנשים חילוניים (כמו אחוז ניכר מאזרחי המדינה) ואתם רוצים טקס חתונה אלטרנטיבי.

להשפיע על תוכן הטקס

מה שגורם לרבים לא לרצות את טקס החתונה האורתודוקסי הידוע מעבר לזה שהוא כולל אלמנטים דתיים שרבים לא מתחברים אליהם בגלל שאורח החיים שלהם הוא רחוק מזה הוא שאין לזוג את היכולת להשפיע על הטקס. הטקסים הללו מוכתבים מראש והם כוללים דברים מובנים שאי אפשר לשנות או להתגמש איתם, ובסופו של דבר זו תהיה חתונה שתהיה רחוקה מחלומם של בני הזוג.
אם מדובר על חתונה של בני זוג מאותו המין, אין בכלל על מה לדבר בישראל. בגלל כל אלו אין כמו טקס חתונה אלטרנטיבי, טקס מרגש שכולל את הערכים והשקפת העולם של הזוג.

רוצים טקס לא שגרתי? הנה רעיון מדהים בשבילכם…

אז אם טקס חתונה שמנוהל על ידי רב שנשלח על ידי הרבנות הוא לא ממש הקטע שלכם ואתם רוצים שהטקס יהיה מיוחד ובלתי נשכח, יש היום עורכי חתונה רבים שאתם יכולים לבחור מהם שינהלו את הטקס בדיוק כמו שתמיד חלמתם. אם אתם רוצים טקס מרגש והומוריסטי, אם אתם רוצים שהמוזמנים שלכם ייהנו מכל רגע בטקס ויספרו עליו לכולם אחר כך, אין כמו סטנדאפיסט בשביל שזה יקרה.
הוא ינהל את הטקס בצורה קלילה ומהנה, הוא ישלב בו קטעי סטנדאפ שנכתבו במיוחד עליכם ובשבילכם, הוא יבנה אותו איתכם בצורה אישית וייחודית והוא יוסיף אלמנטים שונים שיבטאו את הקשר ביניכם.

טקס החתונה הוא רק בשבילכם

טקס חתונה אלטרנטיבי יבטא את מי שאתם ואת איך שאתם רוצים שהחתונה שלכם תיראה, ומכיוון שבמדינת ישראל לטקסים אלטרנטיביים אין תוקף חוקי זה יהיה טקס שיצהיר על אהבתם ועל רצונכם לחיות האחד עם השני, ותוכלו לשלב אותו בכמה דרכים.
אם אתם לא מחפשים הכרה פורמאלית, הוא יכול להיות חלק ממסיבת חתונה שתארגנו. אם אתם רוצים לקבל גושפנקא רשמית, הוא יכול להיות בנוסף לטקס אורתודוקסי. אופציה נוספת שיש לכם היא לערוך חתונה אזרחית מחוץ לישראל מה שתופס חוקית בארץ ואת הטקס האלטרנטיבי לשלב כחלק ממסיבה שתעשו פה למשפחה ולחברים.
יש את אלו שבוחרים לעגן את הזוגיות שלהם בחוזה ובהסכם ממון ויש כאלו שלא, אך מה שבטוח הוא שאתם צריכים לאהוב האחד את השני. זה הבסיס להכול וטקס חתונה אלטרנטיבי יכול להיות יריית הפתיחה לנישואין וזוגיות מאושרים לשנים ארוכות.

טקס חתונה חילוני

שיתוף:

תנאי שימוש
תנאי שימוש באתר "טל סולומון – סטנד אפ www.talsolomon.com"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
 1. קדימון

  אתר "טל סולומון – סטנד אפ" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (אתר הסטנד אפ הרשמי של טל סולומון) ייצוגי עבור "טל סולומון – סטנד אפ" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "טל סולומון – סטנד אפ".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "טל סולומון – סטנד אפ".

 5. צירוף לדיוור לקבלת פרסומים

  גולש באינטרנט הפונה באמצעות טפסי הקשר, מקבל בכך על עצמו את כללי סעיף זה לקבלת פרסומים. ההצטרפות לדיוור הינה חינם וכל אדם זכאי להצטרף לקהל המקבל פרסומים. כל פרטיכם יהוו קניינו ואנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, אלא בהתאם להוראות כל דין.

  ברישום לדיוור נותן הגולש באתר את הסכמתו לשימוש בפרטיו כאמור לעיל וכן, בהסכמתו וברישום פרטיו, מבקש להצטרף למאגר מכותבינו לצורך קבלת דיוור לכתובת המייל ולטלפון הנייד שלו – דיוור אשר יישלח מדי פעם על ידינו.

  הסרה מהדיוור ניתן לבצע באופן אוטומטי באמצעות הקישור להסרה המצורף לכל פרסום.

  בהצטרפותו לדיוור, מסכים הגולש באתר כי מידע ו/או הטבות שיקבל מהאתר, לרבות פרטיו האישיים, יוחזקו במאגר מידע וכי ייעשה במידע זה שימוש עפ"י שיקול דעתנו ובהתאם להוראות כל דין.

  הנך מסכים לשימוש האמור במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיותך ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

  הנך רשאי לבטל את הסכמתך זו על ידי מתן הודעה בכתב על כך. במקרה של ביטול הסכמתך כאמור כאן, תוסר ממאגר המידע.

  אנו רשאים לא לאשר הצטרפות אדם לדיוור מהאתר, בהתאם לשיקול דעתנו ובלא שתהיה עלינו חובה לנמק את סיבת הסירוב.

  הנך אחראי לדווח לנו בדבר שינויים שיחולו בפרטיך האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמך.

  אנו לא נהיה אחראים לאי קבלת הטבה ו/או דיוור ו/או כל דבר בקשר עם האתר, בגין אי עדכון פרטיך האישיים.

  אנו רשאים להחליט בכל עת על הפסקת פעילות האתר.

  שמורה לנו הזכות להפסיק את חברותו של חבר/ה ברשימת הדיוור לפי שיקול דעתנו ומבלי צורך לנמק.

  אנו רשאים לחסום חבר באתר בכל מקרה בו לדעתה נעשה שימוש לרעה על ידו.

  כל חבר/ה זכאי להפסיק את חברותו באתר באמצעות הודעה בכתב, או ע"י מכתב בדואר רשום.

  החבר/ה יגרע מרשימת הדיוור במהלך 60 ימים ממועד קבלת ההודעה במשרדינו.

  אנו רשאים לשנות בכל עת ומפעם לפעם את הוראות התקנון או כל חלק מהן, כפי שנמצא לנכון ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי, מבלי להודיע על כך מראש.

  מתן מידע לחברי האתר כמפורט בתקנון זה הינן בכפוף לפעילות תקינה של מערכות התפעול והמחשוב שלנו.

  במידה ויחולו תקלות אשר ימנעו באופן זמני מתן מידע חברי האתר כאמור לעיל, נפעל לטיפול בהם בהקדם ולא יהיו לחברי האתר טענות או תביעות כנגדנו בשל אי מתן המידע בתקופת התקלות והטיפול בהן.

  גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.