איך בוחרים סלב לערוך טקס חתונה?

איך יודעים באיזה כוכב לבחור כדי להחליף את הרב?

קיימים בארצנו הקטנטונת מגוון רחב של סלבס שמציעים את עצמם להנחות את טקס החתונה החילוני שלכם, אבל איך יודעים את מי לבחור? מי יהיה הסלב שתבחרו שיביא אתכם בברית הנישואין?
ישנם מגוון שיקולים, שחשוב לקחת בחשבון לפני שפונים לדמות מוכרת כזו או אחרת על מנת להנחות את הטקס שלכם.
בחרו בחוכמה, זהו טקס של פעם בחיים, אירוע שמהווה הפקה שבטח תרצו לזכור למשך כל חייכם, קדימה והלאה. בחרו נכון.
האם התלבטתם איך לגרום לחתונה שלכם להיות אירוע מושלם שבו כל רגע יהיה מעניין ומרגש? זה מובן לחלוטין, הרי זו החתונה שלכם! אירוע של פעם בחיים! מי לא ירצה שהחתונה שלו תהיה מצחיקה, מרגשת אך עם זאת קלילה ומהנה?

במקום לחלום בהקיץ, תתחילו לחפש את עורך הטקסים שיתאים לכם

ובכן, במקום רק לחלום בהקיץ על האפשרות, שקלו יחד את האופציה המרגשת והמצחיקה של טקס החתונה החילוני שמציע סטנדאפיסט או קומיקאי. הופעות החתונה החד פעמיות והמיוחדות האלה פשוט נחקקות בזיכרון של כל האורחים וכמובן של הזוג שבוחר להביא את הרגע המרגש הזה אל העולם בצורה שממלאת את כולם בצחוק ובשמחה.
יש גם את השיקול הכלכלי, שחשוב שתדעו שיכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים, לכן חשוב לבחור בחוכמה.

מה הצעד הראשון של הקומיקאי כעורך טקסים חילוניים בעבודה עם זוגות?

לעתים קרובות, לזוגות יש סיפורי היכרות מרגשים, עיסוקים שונים, תחביבים מיוחדים וחיים מרתקים, זמר או שניים אהובים, אותם הקומיקאי לומד בפגישה ראשונית נעימה וכיפית ומשם הכל מתחיל להתגלגל אל עבר טקס חתונה חילוני מרגש, מצחיק ובלתי נשכח. הסטנדאפיסט מכין טקס אישי עליכם, על הווייתכם בעולם ועל התפקיד שלכם בזוגיות שהחלטתם למסד בצורה ייחודית ומרגשת קבל עם ועדה. חשוב לדעת שהסטנדאפיסט פתוח וגמיש לרצונות שלכם לאורך כל הדרך.

תכנון טקסי נישואין אלטרנטיביים

עורכי טקסי חתונה חייבים להיות קשובים לרצונות ולהכיר את זוג היונים שמחליט להגיע אל המעמד המרגש, ולהחליף טבעות ולהתחבר אל מול כל המשפחה והחברים. הקומיקאי יקבע עמכם פגישת היכרות על מנת להגיע אל נבכי נפשכם ולהגיע למצב של היכרות אמיתית וכנה, על מנת לתאם ציפיות ולכתוב טקס חתונה ייעודי ומרגש, שיתאים לכם בדיוק. הקומיקאי יכתוב טקס אישי עליכם. בחרו בעורך טקסים מנוסה שישמח לסייע לכם לעצב את היום המאושר בחייכם בצורה מצחיקה, מרגשת ושתתאים לכל האורחים החשובים שעתידים לחלוק אתכם את אחד הרגעים החשובים והמשמעותיים ביותר בגלגול הזה.
מחפשים טקס כיפי ומצחיק? טקס שמותאם אישית ברמה הכי גבוהה ובאנרגיות הטובות ביותר? טקס שנבנה בשיתוף מלא, באווירה הכי אישית ומרגשת שיש?
זה בדיוק מה שבדיוק מצאתם!
עורך טקס חתונה

שיתוף:

תנאי שימוש
תנאי שימוש באתר "טל סולומון – סטנד אפ www.talsolomon.com"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
 1. קדימון

  אתר "טל סולומון – סטנד אפ" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (אתר הסטנד אפ הרשמי של טל סולומון) ייצוגי עבור "טל סולומון – סטנד אפ" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "טל סולומון – סטנד אפ".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "טל סולומון – סטנד אפ".

 5. צירוף לדיוור לקבלת פרסומים

  גולש באינטרנט הפונה באמצעות טפסי הקשר, מקבל בכך על עצמו את כללי סעיף זה לקבלת פרסומים. ההצטרפות לדיוור הינה חינם וכל אדם זכאי להצטרף לקהל המקבל פרסומים. כל פרטיכם יהוו קניינו ואנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, אלא בהתאם להוראות כל דין.

  ברישום לדיוור נותן הגולש באתר את הסכמתו לשימוש בפרטיו כאמור לעיל וכן, בהסכמתו וברישום פרטיו, מבקש להצטרף למאגר מכותבינו לצורך קבלת דיוור לכתובת המייל ולטלפון הנייד שלו – דיוור אשר יישלח מדי פעם על ידינו.

  הסרה מהדיוור ניתן לבצע באופן אוטומטי באמצעות הקישור להסרה המצורף לכל פרסום.

  בהצטרפותו לדיוור, מסכים הגולש באתר כי מידע ו/או הטבות שיקבל מהאתר, לרבות פרטיו האישיים, יוחזקו במאגר מידע וכי ייעשה במידע זה שימוש עפ"י שיקול דעתנו ובהתאם להוראות כל דין.

  הנך מסכים לשימוש האמור במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיותך ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

  הנך רשאי לבטל את הסכמתך זו על ידי מתן הודעה בכתב על כך. במקרה של ביטול הסכמתך כאמור כאן, תוסר ממאגר המידע.

  אנו רשאים לא לאשר הצטרפות אדם לדיוור מהאתר, בהתאם לשיקול דעתנו ובלא שתהיה עלינו חובה לנמק את סיבת הסירוב.

  הנך אחראי לדווח לנו בדבר שינויים שיחולו בפרטיך האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמך.

  אנו לא נהיה אחראים לאי קבלת הטבה ו/או דיוור ו/או כל דבר בקשר עם האתר, בגין אי עדכון פרטיך האישיים.

  אנו רשאים להחליט בכל עת על הפסקת פעילות האתר.

  שמורה לנו הזכות להפסיק את חברותו של חבר/ה ברשימת הדיוור לפי שיקול דעתנו ומבלי צורך לנמק.

  אנו רשאים לחסום חבר באתר בכל מקרה בו לדעתה נעשה שימוש לרעה על ידו.

  כל חבר/ה זכאי להפסיק את חברותו באתר באמצעות הודעה בכתב, או ע"י מכתב בדואר רשום.

  החבר/ה יגרע מרשימת הדיוור במהלך 60 ימים ממועד קבלת ההודעה במשרדינו.

  אנו רשאים לשנות בכל עת ומפעם לפעם את הוראות התקנון או כל חלק מהן, כפי שנמצא לנכון ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי, מבלי להודיע על כך מראש.

  מתן מידע לחברי האתר כמפורט בתקנון זה הינן בכפוף לפעילות תקינה של מערכות התפעול והמחשוב שלנו.

  במידה ויחולו תקלות אשר ימנעו באופן זמני מתן מידע חברי האתר כאמור לעיל, נפעל לטיפול בהם בהקדם ולא יהיו לחברי האתר טענות או תביעות כנגדנו בשל אי מתן המידע בתקופת התקלות והטיפול בהן.

  גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.