5 סודות לארגון אירוע חברה שהעובדים יאהבו

5 סודות לארגון אירוע חברה שהעובדים יאהבו

אירוע חברה הוא כבר מזמן לא עוד ערב גיבוש לעובדים אלא הרבה מעבר לזה. הוא מיתוג של החברה וקביעת המעמד שלה בסביבה בה היא פועלת מה שיעזור לה להתבלט בעולם תחרותי. אף מפיק של אירוע כזה לא רוצה לראות חלל ריק ובשביל שתהיה נוכחות מרשימה צריך לארגן את האירוע ככה שהוא ימשוך אליו וכמובן שיהיה כזה שהעובדים יאהבו ויזכרו עוד זמן רב. אז איך עושים את זה? הנה כמה סודות שכדאי לכם לשמוע…

טיפים למציאת עורכי טקסי חתונה

1. בנו תוכנית – אנשים אוהבים לדעת שיש להם לו"ז מסודר. הם רוצים לדעת מה אמור להיות איתם בכל שלב ובניית תוכנית שלד שבה מוגדרים באופן כללי לוחות הזמנים של האירוע עשויה לגרום להם לא רק להגיע לאירוע אלא גם לרצות להישאר בו. לא צריך לפרט מה יהיה בהופעה אלא רק לתת לה כותרת. כך לדוגמא אם אתם מביאים סטנדאפיסט בעיקר אם הוא מוכר, כדאי שתציינו את זה בלו"ז, תציינו איפה המשתתפים יהיו בכל רגע באירוע וכדומה.

2. תשומת לב לכל פרט ופרט – "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים" מה שנכון גם לאירועים בכלל ולאירועי חברה בפרט. אנשים זוכרים את הכריות האם הן היו נוחות לישיבה, את השולחנות עד כמה הם היו מרווחים ונוחים, אם היו מגבות במידה ובאירוע היו גם מים וכל פרט אחר. אל תמעיטו בערך הפרטים הקטנים, הם אלו שעשויים להיזכר עוד הרבה אחרי האירוע.

3. התאמת האטרקציות לעובדים – תנסו להיכנס לראש של העובדים. מה הם היו רוצים שיהיה באירוע כזה וממה הם היו נהנים. אל תחשבו רק עלויות אלא בעיקר תועלות והפקת הנאה. כך לדוגמא אם חשבתם להביא את דקלון להופיע באירוע בו עובדי החברה הם צעירים תל אביביים ברובם, סביר להניח שאתם לא ממש בכיוון 😊 (עם כל הכבוד לדקלון, ויש הרבה)

4. אנשים אוהבים לצחוק – הופעה מצחיקה תמיד תצליח ולא משנה מה יהיו האטרקציות האחרות באירוע, אם הבאתם את הבן אדם הנכון, שיחקתם אותה. סטנד אפ לחברות הוא משהו שכבר מזמן הולך מצוין וכדאי להביא מישהו מוכר מתוכניות טלוויזיה והרשתות החברתיות מה שיגדיל את סיכויי ההצלחה של ההופעה. סטנדאפיסט לאירוע חברה יעשה עבודת הכנה, ילמד על המנהלים ועל אופי החברה והפעילות בה וההופעה תהיה בהתאם.

5. הזמנה יפה – תשקיעו בהזמנה יפה ומושכת כזו שתגרום לעובדים לדבר על האירוע עוד הרבה לפני שהוא יתקיים. הזמנה שנראית מצוין תרוץ במהירות במיילים, בווטסאפים ובפלטפורמות משותפות אחרות לעובדי החברה ותיצור ציפייה עוד זמן רב לפני האירוע.

 

אירוע חברה צריך להיות הצלחה גדולה, לא פחות מזה. כל מה שאתם צריכים הוא לחשוב על הפרטים, להיות בהקשבה לעובדים ולרצונות שלהם ולזכור שאירוע חברה שמצליח הוא רווח נקי של כולם!

 

שיתוף:

תנאי שימוש
תנאי שימוש באתר "טל סולומון – סטנד אפ www.talsolomon.com"
תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.
 1. קדימון

  אתר "טל סולומון – סטנד אפ" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (אתר הסטנד אפ הרשמי של טל סולומון) ייצוגי עבור "טל סולומון – סטנד אפ" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

  בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 2. קניין רוחני

  האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "טל סולומון – סטנד אפ".

  בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 3. תוכן האתר

  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

  קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

  התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "טל סולומון – סטנד אפ" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

  צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "טל סולומון – סטנד אפ".

 5. צירוף לדיוור לקבלת פרסומים

  גולש באינטרנט הפונה באמצעות טפסי הקשר, מקבל בכך על עצמו את כללי סעיף זה לקבלת פרסומים. ההצטרפות לדיוור הינה חינם וכל אדם זכאי להצטרף לקהל המקבל פרסומים. כל פרטיכם יהוו קניינו ואנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, אלא בהתאם להוראות כל דין.

  ברישום לדיוור נותן הגולש באתר את הסכמתו לשימוש בפרטיו כאמור לעיל וכן, בהסכמתו וברישום פרטיו, מבקש להצטרף למאגר מכותבינו לצורך קבלת דיוור לכתובת המייל ולטלפון הנייד שלו – דיוור אשר יישלח מדי פעם על ידינו.

  הסרה מהדיוור ניתן לבצע באופן אוטומטי באמצעות הקישור להסרה המצורף לכל פרסום.

  בהצטרפותו לדיוור, מסכים הגולש באתר כי מידע ו/או הטבות שיקבל מהאתר, לרבות פרטיו האישיים, יוחזקו במאגר מידע וכי ייעשה במידע זה שימוש עפ"י שיקול דעתנו ובהתאם להוראות כל דין.

  הנך מסכים לשימוש האמור במידע ומאשר כי השימוש בו לא ייחשב כפגיעה בפרטיותך ולא יזכה אותו בכל סעד ו/או פיצוי כלשהו.

  הנך רשאי לבטל את הסכמתך זו על ידי מתן הודעה בכתב על כך. במקרה של ביטול הסכמתך כאמור כאן, תוסר ממאגר המידע.

  אנו רשאים לא לאשר הצטרפות אדם לדיוור מהאתר, בהתאם לשיקול דעתנו ובלא שתהיה עלינו חובה לנמק את סיבת הסירוב.

  הנך אחראי לדווח לנו בדבר שינויים שיחולו בפרטיך האישיים, על מנת לאפשר קשר רציף ותקין עמך.

  אנו לא נהיה אחראים לאי קבלת הטבה ו/או דיוור ו/או כל דבר בקשר עם האתר, בגין אי עדכון פרטיך האישיים.

  אנו רשאים להחליט בכל עת על הפסקת פעילות האתר.

  שמורה לנו הזכות להפסיק את חברותו של חבר/ה ברשימת הדיוור לפי שיקול דעתנו ומבלי צורך לנמק.

  אנו רשאים לחסום חבר באתר בכל מקרה בו לדעתה נעשה שימוש לרעה על ידו.

  כל חבר/ה זכאי להפסיק את חברותו באתר באמצעות הודעה בכתב, או ע"י מכתב בדואר רשום.

  החבר/ה יגרע מרשימת הדיוור במהלך 60 ימים ממועד קבלת ההודעה במשרדינו.

  אנו רשאים לשנות בכל עת ומפעם לפעם את הוראות התקנון או כל חלק מהן, כפי שנמצא לנכון ועל פי שיקול דעתנו הבלעדי, מבלי להודיע על כך מראש.

  מתן מידע לחברי האתר כמפורט בתקנון זה הינן בכפוף לפעילות תקינה של מערכות התפעול והמחשוב שלנו.

  במידה ויחולו תקלות אשר ימנעו באופן זמני מתן מידע חברי האתר כאמור לעיל, נפעל לטיפול בהם בהקדם ולא יהיו לחברי האתר טענות או תביעות כנגדנו בשל אי מתן המידע בתקופת התקלות והטיפול בהן.

  גילוי נאות

  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

  בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 6. איזור שיפוט

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.