סטנד אפ למסיבת רווקות – איך בוחרים נכון ב-2020? | סטנד אפ – טל סולומון

סטנד אפ למסיבת רווקות – איך בוחרים נכון ב-2020?

אם את צריכה לארגן מסיבת רווקות, יש לך לא מעט עבודה. את צריכה להחליט על מיקום (לבד או עם שותפות להחלטה) צריכה לדאוג לאוכל ושתייה וכמובן איך לא, לאטרקציה בלתי נשכחת.
איזו אטרקציה? יש לא מעט אפשרויות אבל אם את רוצה שהחברה שלך, אחותך או כל אחת אחרת שאת מארגנת לה את המסיבה תהיה לא פחות ממאושרת, אין כמו סטנד אפ למסיבת רווקות כדי שזה יקרה. סטנדאפיסט למסיבת רווקות יהיה מצחיק, כייפי ושנון, וגם יביך קצת את הכלה כנהוג… אבל איך בוחרים נכון סטנדאפ למסיבת רווקות? הנה כמה טיפים חשובים.סטנד אפ למסיבת רווקות

תתחילו מהמלצות

אם תפשלי ותבחרי את הסטנדאפיסט הלא נכון, לא תהיה הזדמנות שנייה. זאת הסיבה שכדאי להתחיל מהמלצות, כדאי קצת לקרוא על הסטנדאפיסט ועל מה שאומרות כלות ובנות שהשתתפו במסיבת רווקות בה הוא הופיע. עד כמה הוא היה מצחיק? כמה הכלה הייתה חלק מההופעה? איך הייתה האינטראקציה שלו עם הבנות? ובשורה התחתונה, עד כמה הבחירה בו הייתה נכונה… אילו המלצות? המלצות מפה לאוזן וכמובן, המלצות שרצות ברשת.
ניסיון ספציפי במסיבת רווקות
עם כל הכבוד לזה שהבן אדם נושא את התואר “סטנדאפיסט” וגם הופיע בכל מיני מקומות ואפילו בתקשורת, לא בטוח שהוא מתאים למסיבת רווקות. מי שמצהיר שהוא “סטנדאפיסט למסיבת רווקות” צריך להיות עם ניסיון ספציפי לאירועים כאלו, וכדאי שיהיה לו כמה שיותר קילומטראז’ בתחום.

רמת השקעה

כשאת מבררת על סטנד אפ למסיבת רווקות כדאי שתבדקי גם על רמת ההשקעה וכמה הסטנדאפיסט מתאים את עצמו לאירוע. מה זה אומר? זה אומר שזה צריך להיות סטנדאפ למסיבת רווקות שהכלה בו היא הכוכבת, מה שאומר שהוא עושה עליה עבודת הכנה, שומע סיפורים מחברות ומגלה פרטים רלוונטיים איתם הוא יוכל לבנות מופע סטנד אפ. מופע סטנד אפ כזה צריך להיות מושקע ומוכוון ולא משנה עד כמה הסטנדאפיסט מצחיק בהופעות מול קהל אחר.

הזול הוא הכי יקר

סטנדאפיסט למסיבת רווקות לא עושה את העבודה שלו בהתנדבות. זו הפרנסה שלו והוא גובה בהתאם, ויש כמובן בשוק טווח מחירים רחב, גם בתחום הזה. יש סטנדאפיסטים שמציעים מחירי בדיחה מה שיכול לפתות לא פעם את מי שמזמין, אבל חשוב שתזכרי דבר אחד – מסיבת הרווקות שלה היא מסיבה של פעם בחיים ואת לא רוצה לעשות בחירה לא נכונה רק בגלל המחיר ולהצטער על זה. סטנדאפיסט שנותן הופעה מצויינת הוא סטנדאפיסט שגם מכבד את עצמו ויודע מה הוא שווה. הוא לא צריך אומנם לקחת מחירים מופרזים אבל בהחלט גם לא להיות זול מידי. שווה להשקיע בסטנדאפיסט איכותי שיהפוך את מסיבת הרווקות למסיבה בלתי נשכחת. מסיבה שהכלה תזכור עוד שנים ארוכות אחרי החתונה.

© 2020 טל סולומון - מאמרים